ДЛЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ З ВИПРОБУВАННЯМ ПРОВЕДЕНО ВИХОВНИЙ ЗАХІД

Дата: 18.03.2024 08:20

Фото без опису15 березня 2024 року персоналом Роменського районного сектору №1філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області спільно з ст. ДОП ВП №1 (с. Недригайлів) Роменського ВП ГУНП в Сумській області Сергієм СТЕШЕНКО для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням проведено виховний захід на тему: «Попередження насильства в сім’ї».

Старший дільничний офіцер поліції зазначив, що насильницькі дії порушують гарантоване Конституцією України право громадянина на особисту недоторканність. Навів приклади та розповів присутнім про види насильства та попередив про адміністративну і кримінальну відповідальністю в разі застосування насильницьких дій.

«Даний захід сприятиме попередженню проявів насилля в сім’ях суб’єктів пробації  та розуміння того, що  спільною метою громадян має стати припинення поширення міжперсональної агресії в цілому, адже вона згубно впливає не лише на окремі особистості, а й на суспільство загалом» - впевнена провідний інспектор Роменського РС №1 Людмила ЛАВРИК.