ПСИХОЛОГИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 14.03.2024 10:11

Фото без описуВ умовах війни зросла потреба в психологічній допомозі людям, які пережили травматичні події. З метою стабілізації їх психічного стану, пошуку шляхів вирішення власних психологічних проблем, формування навичок самозаспокоєння, відновлення психічного здоров’я 13.03.2024 в приміщення краєзнавчого музею практичним психологом КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторією БОРИСЕНКО та психологом БФ «Право на захист» Оксаною ЗАЛОЗНОЮ для отримувачів соціальних послуг було проведено   тренінг «Емоційне вигорання під  час війни».

Учасники тренінгу набули навички самодопомоги в стресових ситуаціях, подолання емоційного та фізичного виснаження, соціальної згуртованості та аутотренінгу. Важливим моментом тренінгу була  можливість отримати навички визначення особистісних якостей кожного учасника і усвідомлення свого «Я», створення відчуття приналежності до групи чи спільноти.

Для кожного учасника заходу важливим мотиваційним моментом стало те, що саме в затишному приміщенні  краєзнавчого музею, де зберігаються багатовікові надбання наших предків, приходить  справжнє усвідомлення  минулого, теперішнього і майбутнього, історичного та психологічного досвіду багатьох поколінь, нас - українців.