Липоводолинська громада
Сумська область, Роменський район

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЩОДО ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ, КОНТРНАСТУП ЗСУ У 2023 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2024 РІК

Дата: 26.02.2024 14:32
Кількість переглядів: 214

Фото без опису🇺🇦Вчора Президент України Володимир Зеленський у межах форуму «Україна. Рік 2024» розповів про перспективи щодо озброєння для України, контрнаступ ЗСУ у 2023 році та плани на 2024 рік.

💬«Верховний Головнокомандувач озвучив низку важливих тез. Головна: для нашої Перемоги необхідна консолідація – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. – Президент зазначив, що третій рік повномасштабної війни – переломний. Від нього буде залежати формат закінчення війни. Існує багато нових викликів. Наразі нам усім потрібна мужність і стійкість, щоб їх подолати і вийти переможцями».

☝️Президент переконаний, що у України немає іншого вибору, ніж гарантувати собі безпеку. Безпека має бути як внутрішня та і зовнішня.

💬«Очевидно, що наша внутрішня безпека – це потужна армія, підтримка людей і міжнародних партнерів», – зазначив Володимир Артюх.

☝️До речі, щодо допомоги міжнародних партнерів, то Володимир Зеленський має сподівання, що Конгрес США ухвалить позитивне рішення щодо допомоги Україні. Американська допомога – це питання не фінансового резерву. Це питання конкретних пакетів зброї, наповнення конкретного захисту нашої держави.

✅Крім того, Володимир Зеленський анонсував візит президента Франції до України, зазначивши, що з візитом Макрона з’являться нові можливості щодо підтримки України. Говорив він і про підтримку інших закордонних партнерів.

🔷Детальніше – на сайті Президента України: https://www.president.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано