10 РОКІВ ВІЙНИ. 2 РОКИ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ

Дата: 24.02.2024 09:37

Фото без опису2 роки повномасштабної війни в Україні і 10 років горя, болю, страждань, обірваних мрій, продівань, і ....... життя. Життя яке найцінніше за все. Кожного з нас вона торкнулася своїм чорним холодним крилом. Кожен з нас пережив болючу втрату когось з рідних, друзів, знайомих у цій проклятій війні. Цвіт нації, який гине за свободу!

Війна випробовує нас на міцність, ворог намагається знищити нашу націю – фізично і морально. Та ми тримаємося. Силу українського духу зламати неможливо.

Ці роки ми працювали пліч-о-пліч, підтримуючи одне одного у найтемніші часи. Результати нашої спільної праці, вашої непохитної довіри та енергії в кожному колективі, в кожній родині – це допомога нашим воїнам, забезпечення їх потреб на фронті, підтримка тих, кого війна залишила без дому.

Весь світ знає: Україна вистоїть.

Українці доводять це щодня і щогодини.

Безмежна вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Молимось, щоб усі повернулися живими додому.

🙏Вічна пам’ять тим, хто поліг у війні за Україну.

🇺🇦До перемоги разом!

Селищний голова Володимир ШТАНЬКО