ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОТРИМАНО ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 29.01.2024 14:23

Фото без описуКомунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради взяла участь у  проєкті «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», який реалізується Міжнародною організацією міграції (МОМ) за підтримки уряду Канади, яка надала можливість поліпшити матеріально-технічну базу ЦНСП.

В установі 26.01.2024 відбулася зустріч проєктного асистента МОМ Ірини ПАРХОМЕНКО із керівництвом громади та отримувачами соціальних послуг щодо реалізації проєкту «Забезпечення надання соціальноважливих послуг для вразливих категорій населення Липоводолинскої громади». Присутня на заході перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК зазначила важливість реалізації зазначеного проєкту у громаді, подякувала організаторам за співпрацю. Гостям було продемонстроване отримане професійне обладнання для роботи соціальних робітників, швачки, перукаря, взуттьовика, прання, сушіння білизни. Сума залучених коштів по зазначеному проєкту складає 925 тис. грн.

Розвиток системи надання соціальних послуг підвищить рівень задоволення потреб вразливих категорій населення.

Запровадження ефективної системи надання соціальних послуг надасть змогу забезпечити широкий доступ потребуючих верств населення до якісних та ефективних соціальних послуг.