БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» ІНФОРМУЄ!!!

Дата: 29.01.2024 14:08

Фото без опису1 лютого 2024 року з 11:00 до 16:00 години у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради (смт Липова Долина, вулиця Полтавська, 17) фахівцями благодійного фонду проводитиметься реєстрація громадян на грошову допомогу від міжнародних організацій, згідно попереднього запису.

Нагадуємо, що реєстрація можлива лише для осіб, які жодного разу не отримували виплат від міжнародних організацій протягом 2022-2023 років.

Благодійним фондом «Право на захист» визначено ключові категорії на отримання грошової допомоги:

• переселенці, які перемістилися після 24.02.22;
  • особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій (в межах Сумської області);
  • люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

За інформацією благодійного фонду реєстрація на отримання грошової допомоги у старостинських округах найближчим часом не планується.