РОЗПОДІЛЕНО ВІЛЬНИЙ ЗАЛИШОК КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 25.01.2024 16:45

Фото без описуНа засіданні сесії внесено зміни і доповнення до бюджету Липоводолинської селищної ради на 2024 рік в частині розподілу вільного залишку бюджетних коштів, що склався станом на 01.01.2024 року по загальному фонду бюджету селищної територіальної громади в сумі 29 978 593,04 гривень, а саме збільшено видаткову частину бюджету селищної територіальної громади та направлено на видатки по головних розпорядниках бюджетних коштів відповідно:

- 11 526 911 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Липоводолинська селищна рада»;

- 15 407 360 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради;

- 900 000 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради»;

- 2 144 322,04 гривень – по головному розпоряднику бюджетних коштів «Відділ фінансів Липоводолинської селищної ради» для передачі субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми підтримки військових частин, інших військових формувань і установ Збройних Сил України, залучених до забезпечення національної безпеки та оборони на 2022-2023 роки на покращення матеріально технічної бази військової частини.

Детально на сайті Липоводолинської громади.