НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД COVID-19 ТА ВІД ЙОГО ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ — ВАКЦИНАЦІЯ

Дата: 23.01.2024 10:32

Фото без описуУ січні 2024 року в Україні виявили 9 випадків JN.1, або ж "Дженні", — нового субваріанту штаму коронавірусу "Омікрон".

Ці 9 випадків JN.1 було зареєстровано у п’яти областях:

- Сумській (3 випадки);

- Волинській (2);

- Черкаській (2);

- Рівненській (1);

- Запорізькій (1).

"У січні у 5 областях виявили 9 випадків субваріанту коронавірусу JN.1 "Дженні", які підтвердили у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. 3 випадки на Сумщині, по 2 випадки у Волинській та Черкаській областях та по одному у Рівненській і Запорізькій області", — зазначив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Серед цих 9 хворих лише одна людина отримала дві дози вакцини проти COVID-19. У 8 з цих інфікованих медичні фахівці зафіксували середній або легкий перебіг захворювання, одна людина була госпіталізована до лікарні. Деталі - https://bit.ly/47FJuLq

❗️ Пам’ятайте, що найефективніший спосіб захиститися від COVID-19 та від його тяжкого перебігу — вакцинація. Щеплення безоплатні та доступні у всіх регіонах України.