НА ШЛЯХУ СВОБОДИ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 22.01.2024 14:37

Фото без описуЗ нагоди Дня Соборності України та 105 річниці Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки бібліотекарі «Публічної бібліотеки ім. Л. Новиченка» Липоводолинської селищної ради ЛИСЕНКО Лариса та ТКАЧЕНКО Яна провели урок історії «На шляху свободи та незалежності» для суб’єктів пробації  в приміщенні Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр Пробації» в Сумській області.

Також продемонстрували присутнім як в домашніх умовах можна виготовляти окопні свічки для наших воїнів, поділилися якими ще корисними предметами та саморуч виготовленими смаколиками їх заклад ділиться із захисниками.

Цього ж дня відвідали волонтерську організацію Липоводолинської селищної ради «Оберіг», де один із її засновників Любов ПОДПЛЕТЬКО залюбки погодилась розповісти суб’єктам пробації про їх підтримку й допомогу  воїнам Збройних Сил України. Провела майстер клас з виготовлення маскувальних сіток та одягу, розповіла, які на даний час потрібні речі на передову та матеріали для їх виготовлення, наголосила, що для кожного хто бажає долучитися до їх роботи двері завжди відкриті і вони раді любій допомозі