ЗАРАЗ МИ ЄДИНІ, ЯК НІКОЛИ. ЄДИНІ У СВОЄМУ ПРАГНЕННІ ДО СВОБОДИ І МИРУ

Дата: 22.01.2024 14:32

Фото без описуВітаючи одне одного з Днем Соборності України, ми маємо сьогодні як ніколи пам’ятати, що Україна – це кожен з нас. Це головне, це постійно має бути в нашій свідомості і визначити наші дії.

А Соборність – це наша єдність. В умовах війни все це набуло нового сенсу і нового змісту. Саме єдність - це наша головна зброя, яка породжує рішучість, незламність і віру в Перемогу. Бо від цього залежать наша свобода і незалежність.

В цей день, як ніколи кожен з нас несе відповідальність за майбутнє рідної землі – воюючи на фронті, підтримуючи наших захисників, працюючи і сплачуючи податки. Відповідальність перед собою, перед своїми дітьми, перед майбутнім України. І ми маємо відкинути у бік все зайве, щоб зосередитися на головному – вистояти і перемогти!

Сьогодні, 22 січня, Липоводолинська громада вшанувала Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.

На знак вшанування пам'яті та глибокої пошани Героїв, які боролись за незалежність і свободу України, відбулося покладання квітів до пам'ятних знаків.

З Днем Соборності України!