РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Дата: 15.01.2024 13:48

Фото без описуВраховуючи численні звернення громадян, зокрема осіб похилого віку, фахівці Благодійного Фонду «Право на захист» 1 лютого 2024 року з 11:00 до 16:00 години у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради (смт Липова Долина, вулиця Полтавська, 17) проводитимуть реєстрацію громадян на грошову допомогу від міжнародних організацій.

ВАЖЛИВО!!! Реєстрація можлива лише для осіб, які жодного разу не отримували виплат від міжнародних організацій протягом 2022-2023 років та належать до вразливих категорій населення (похилий вік, інвалідність, ВПО) і одночасно мають дохід менше 5 400 гривень на місяць.

Реєстрація на допомогу проводитиметься згідно черговості за попереднім записом, який  ведеться  фахівцем відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради (смт Липова Долина, вулиця Полтавська, 17).