ЗВІТ ФРАКЦІЇ ДЕПУТАТІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

КРУПСЬКИЙ Валентин Валентинович

СТЕШЕНКО  Олександр Іванович

ШТАНЬКО Роман Володимирович

обраних на місцевих виборах 2020 року від Сумської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», за 2023 рік

Контактні дані:

ЯКОВЕНКО Віктор Іванович: місце роботи, посада: ТОВ "Мрія", інженер з ОП

Посада у Фракції: голова депутатського об’єднання Липоводолнської селищної ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Адреса громадської приймальні: вул. Роменська, 17 смт Липова Долина, читальний зал Центральної районної бібліотеки ім. Л.Новиченка.

Приймальні дні: перший вівторок місяця  з 13.00 год. до 15.00 год.

Контактний телефон: +38(050) 300-16-27

Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято 6 громадян, проведено 3 зустрічі з мешканцями виборчого округу.

№ з/п Місце та час зустрічі  Тематика зустрічі

Приблизна

кількість

присутніх на

зустрічі

1 Контора ТОВ «Мрія», 02.04.23 11.00 Земельні питання 2
2 Контора ТОВ «Мрія», 12.07.23 11.00 Земельні питання, питання дозвілля 3
3 Контора ТОВ «Мрія», 01.10.23 11.00 Земельні питання, питання матеріальної допомоги 1

Отримано ___6__ заяв та скарг, з них колективних___.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом __4 .

Спрямовано для вирішення до інших органів та установ __2_.

Діяльність у раді:

Відвідано _22_ сесій ради з __23_, що складає 96%.

Здійснено необхідну кількість виступів на сесії (з трибуни, з місця) по найбільш проблемним питанням. Всього за звітний період радою прийнято 492 рішень, із них: розглянуто заяви громадян з питань землекористування,  затверджено ряд галузевих  програм, надання матеріальної допомоги жителям громади та з інших питань.

Працюю головою постійної комісії з питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою.

Відвідано 22 засідань спільних постійної комісії з яких на вісьмох був головуючим, що складає 36%. При роботі в постійних комісіях по напрямку регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою було розглянуто заяви громадян та підготовлені проекти рішень сесій селищної:

- про внесення змін до рішень Липоводолинської селищної ради – 10 шт.;

- про припинення права користування земельними ділянками – 12 шт.;

- про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою – 8 шт.;

- про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність – 18 шт.;

- про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі у власність таких земельних ділянок – 11 шт.;

- про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність таких земельних ділянок – 32 шт.;

На комісіях підготовлено проекти рішень для сесій селищної ради та проекти договорів:

- оренди земельних ділянок для обслуговування будівель торгівлі – 8 шт.;

- про встановлення особистих строкових сервітутів – 6 шт.;

- додаткових угод про продовження особистих строкових сервітутів – 14 шт.;

- оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – 26 шт.:

- оренди земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  - 2 шт.;

- оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;

- внесено зміни до існуючих договорів оренди земельних ділянок, укладених із Липоводолинською селищною радою – 4 шт.

Крім того, комісією підготовлено проекти рішень сесій селищної ради про надання наступних дозволів:

• на розроблення технічної документації з встановлення  меж населеного пункту смт Липова Долина;
  • на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення із «земель запасу» на «для сінокосіння та випасання худоби», визначивши перелік таких земельних ділянок у кількості 4 шт. площею 7,2530 га;
  • на розроблення проекту землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб на умовах оренди;
  • на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під проектними дорогами на полях  ТОВ «Мрія» та ТОВ «Агрофірма Семенівське».

Великий об’єм робіт було виконано по підготовці 20 земельних ділянок комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, в тому числі сформовано 20 лотів земельних торгів в електронній торговій системі.

Взято участь у продовженні впровадження автоматизованої системи земельного аудиту громади.

Було ініційовано і проведено чотири робочих засідань депутатів, працівників селищної ради та КП ЖКГ «Липоводолинське» по питаннях реформування роботи житлокомунального господарства. За їх результатом було впроваджено нове програмне забезпечення для ЖКГ.

Було ініційовано і проведено зустріч депутатів, працівників селищної ради та фізкультурників громади по питаннях реформування галузі фізичної культури і спорту. За результатом було покращено роботу спортивного клубу «Липова Долина».

Діяльність в окрузі.

Депутатська діяльність протягом звітного періоду була направлена на організацію роботи постійної комісії з питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою. Велика увага була приділена впровадженню автоматизованої системи земельного аудиту.

Протягом року велася організація роботи земельного відділу за такими напрямками:

1.      Опрацювання заяв громадян.

2.      Робота з договорами оренди землі.

3.      Підготовка земельних торгів.

4.      Інвентаризація земель:

4.1.   Робота над формуванням детального плану ОТГ.

4.2.   Робота над відумерлою спадщиною та управління спадщиною.

4.3.   Робота над незаконним обробітком земель.

Загалом, для депутатської фракції і мене особисто, це ще тільки початок великої і наполегливої роботи по створенню ефективної системи місцевого самоврядування.

Голова фракції                                                                        Віктор ЯКОВЕНКО