МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ – НАДІЙНА ОПОРА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 07.12.2023 14:05

Фото без опису7 грудня, у День місцевого самоврядування, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК привітали посадових осіб селищної ради, членів виконавчого комітету і старост із професійним святом та вручили почесні відзнаки.

День волонтера, День Збройних сил України та День місцевого самоврядування недарма стоять поруч. Сьогодні це ті основи, на яких тримається держава.

Сьогодні непростий час у нашому житті і не час святкувати, але День місцевого самоврядування – гарна нагода сказати одне одному «дякую». Дякуємо представникам місцевого самоврядування Липоводолинщини за те, що ви робите кожного дня. Кожен із вас є людиною, яка не боїться відповідальності і готова за будь-яких умов якісно робити свою справу.

Зі святом! З Днем місцевого самоврядування!

Переглянути всі фото