ЛЮДИ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ ТА НЕВИЧЕРПНОЮ ЕНЕРГІЄЮ – НАШІ ВОЛОНТЕРИ

Дата: 06.12.2023 09:52

Фото без описуУ Міжнародний день волонтера голова Роменської районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО разом з народним депутатом України Максимом ГУЗЕНКОМ привітали волонтерів Роменського району.

Серед нагороджених - люди, які займаються волонтерською діяльністю на території Липоводолинської громади:

- Любов ПОДПЛЕТЬКО (Волонтери Липоводолинщини "Оберіг");

- Світлана КОНОВАЛ (волонтерський колектив "Берегині" с. Яганівка);

- Онопрійча Катерина Миколаївна з с. Побиванка;

- Наталія ШУЛЬГА (Московський старостинський округ);

- Любов ДИКАНЬ та колектив відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради.

Купувати шоломи та тепловізори для захисників, плести маскувальні сітки та кікімори, в'язати шкарпетки, готувати тонни смачнющої їжі та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, проводити мистецькі акції "Культура на підтримку ЗСУ" завдяки яким зібрано більше мільйона гривень для захисників... І це лише частинка того, чим щодня займаються наші волонтери.

Дякуємо, що допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!

Бажаємо вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Разом до перемоги!