ВОНИ - ЗАХИЩАЮТЬ, МИ – ДОПОМАГАЄМО!

Дата: 28.11.2023 14:24

Фото без описуВід самого початку повномасштабного вторгнення й понині підтримка наших військових – першочергове завдання громади.

Сьогодні, під час сесії Липоводолинської селищної ради, депутати вкотре прийняли важливі рішення щодо підтримки військових частин та інших військових формувань Збройних Сил України.

Зокрема, змінено цільове призначення виділення коштів відповідно до Програми підтримки військових частин, інших військових формувань і установ Збройних Сил України, залучених до забезпечення національної безпеки та оборони на 2022-2024 роки та направлено кошти в сумі 12,9 млн. грн. на покращення матеріально-технічного забезпечення, підвищення мобільності, ефективності виконання бойових завдань підрозділами військової частини А----, в якій несуть службу наші липоводолинці.

Також прийнято рішення збільшити видаткову частину бюджету селищної територіальної громади в сумі 100 тис. грн. на придбання запасних частин, предметів матеріалів, тощо для військових частин, формувань та батальйонів територіальної оборони.

🇺🇦 Працюємо задля перемоги!

Детально з прийнятими рішеннями ознайомтеся на сайті Липоводолинської селищної ради.