ДІАЛОГОВИЙ ЗАХІД З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
14-15 листопада 2023 року Липоводолинський селищний голова Володимир Штанько та перший заступник голови Ольга Хижняк взяли участь у діалоговому заході з представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад - партнерів USAID "Говерла" з Миколаївської, Сумської, Чернігівської та Харківської областей, який відбувся в с. Ізки Закарпатської області.
Метою зібрання було представлення напрацювань USAID "Говерла" з підтримки територіальних громад, обговорення актуальних першочергових потреб територіальних громад та визначення напрямів їх підтримки з боку USAID "Говерла".
Володимир ШТАНЬКО зазначає, що у форматі тісної співпраці USAID "Говерла" та Липоводолинської громади у сфері навчання працівників ОМС, актуалізації стратегії розвитку громади з урахуванням викликів, які повстали через воєнний стан в Україні, розвитку місцевого економічного розвитку, завдяки розробленню просторового планування та інвестиційного паспорту громади вдасться віднайти інструменти збільшення фінансового ресурсу в місцевому бюджеті".
Вдячні організаторам та експертам проєкту за надані рекомендації, за почуті потреби, які наразі мають громади.