В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕВІРЕНО ОБ'ЄКТИ, ЯКІ БУДУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНОЇ СУБВЕНЦІЇ

Дата: 03.11.2023 17:17

Фото без опису Днями представниками обласної робочої групи «Прозорість і Підзвітність» за участю першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО та секретаря Липоводолинської селищної ради Ростислава САВЧЕНКА було перевірено хід виконання будівельних робіт на  об’єктах Липоводолинської селищної ради. Це проєкти «Реконструкція протирадіаційного укриття Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів» та «Капітальний ремонт будівлі Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів Липоводолинської селищної ради по вул. Короленка, 1 смт. Липова Долина Липоводолинського району Сумської області із заміною віконних блоків, дверей та встановлення індивідуального теплового пункту. Коригування». По реконструкції ПРУ закладу освіти відсоток виконання робіт наразі складає близько 60%, терміни виконання робіт продовжено до 15.12.2023. Щодо капітального ремонту будівлі школи – з 16 жовтня розпочато будівельні роботи. Наразі проведено демонтаж вікон та тривають роботи по встановленню вікон. Станом на 02.11.2023 загальна кількість встановлених вікон становить 82 вікна.