ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 05.11.2023 09:13

Фото без описуШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!   Святом людей, які обрали для себе нелегку мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.
Професія соціального працівника – це в першу чергу підтримка, милосердя і любов до людей.
У наш час ви першими допомагаєте тим, хто втратив дім через війну та вимушений шукати прихисток. Ви щоденно підтримуєте літніх людей, людей з інвалідністю, ветеранів війни, багатодітні та малозабезпечені сім’ї. Усіх, хто опинився у складних життєвих ситуаціях.
Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.
Прийміть щирі слова вдячності за подвижництво, самовіддане служіння людям та відданість роботі.
Бажаю всім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку ви робите та всім нам скорішої Перемоги!

З повагою, селищний голова Володимир ШТАНЬКО