ВЖЕ ПЕРШІ 13 РОДИН ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ПРИДБАННЯ ПАЛИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

Дата: 25.10.2023 15:23

Фото без описуСьогодні, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на придбання деревини паливної 13 родинам військовослужбовців, загиблих під час виконання військового обов’язку на території проведення активних бойових дій в період воєнного стану, родинам військовослужбовців, які потрапили у полон або зникли безвісти, військовослужбовців, які отримали складні поранення, контузії, каліцтва, родинам, які потрапили в складні життєві обставини та нездатні самостійно подолати ці обставини та одному із членів родин внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій та територій з активними бойовими діями виходячи з розрахунку 7 000 гривень на домогосподарство. Загальна сума виплат складає 91 тисячу гривень.

Крім цього, надано ще ряд матеріальних допомог жителям громади, зокрема:

• разову грошову допомогу 6 військовослужбовцям чи одному з членів їх родин, які зареєстровані (постійно проживають) на території Липоводолинської селищної ради у розмірі 5 000 гривень кожному;
  • 2 військовослужбовцям, жителям сіл Побиванка та Кімличка, матеріальну грошову допомогу на лікування в розмірі 5 000 та 20 000 гривень відповідно;
  • 2 особам разову грошову допомогу на облаштування місць поховання та встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих Захисників України, які були зареєстровані на території Липоводолинської селищної ради у розмірі по 15 000 гривень;
  • матеріальну допомогу 8 жителям громади, які зареєстровані (постійно проживають) на території Липоводолинської селищної ради на лікування та подолання складних життєвих обставин на загальну суму 32 000 гривень.