КОНКУРС "CIPE"

Дата: 04.10.2023 15:54

Фото без описуМета: Проект спрямований на зміцнення економічних можливостей жінок під час війни та у післявоєнний період, з акцентом на інтеграцію жінок внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Метою CIPE є підтримка місцевих бізнес-спільнот та регіональних підрозділів всеукраїнських асоціацій жіночого бізнесу в сприянні співпраці з місцевою владою, та проведення адвокаційних кампаній з метою підвищення ролі жінок в економічному відродженні України.

Сума грантів: $5,000 на обрану організацію або асоціацію.

Критерії до організацій, що подаються на фінансування:

• Бути зареєстрованою організацією підтримки жіночого підприємництва чи бізнес-асоціацією в Україні.
  • Мати наступну організаційно-правову форму: громадська організацій, громадська спілка, благодійна організація.
  • Демонструвати чітке розуміння проблем, з якими стикаються місцеві жінки-підприємиці через умови війни у своїх містах та громадах.
  • Бути спроможними виділити пріоритети бізнесу, пов’язані з роллю жінок у регіональному економічному відродженні.
  • Запропонувати комплексний адвокаційний план, включаючи публічні обговорення з різними зацікавленими сторонами.
  • Продемонструвати наявний зв’язок з регіональними ЗМІ та досвід використання соціальних мереж для просування інтересів бізнесу.
  • Мати досвід участі у робочих групах, які адвокатують рішення, спрямовані на створення сприятливого бізнес-середовища для жінок.

До участі у конкурсі допускаються не тільки організації підтримки жіночого підприємництва, а й інші громадські об’єднання та інституції, до статутної діяльності яких входить підтримка жіночого підприємництва.

Реалізація проекту: Проекти мають бути реалізовані протягом листопада 2023 – травня 2024 року та передбачати ряд заходів, спрямованих на проведення адвокасі-компаній та / або створення комунікаційних майданчиків для спілкування жінок-підприємиць з метою посилення їх участі у процесах економічного відновлення.

Більше інформації дізнаєтесь тут https://platforma-msb.org/cipe-nadast-granty-dlya-asotsiatsij-ta-organizatsij-pidtrymky-zhinochogo-pidpryyemnytstva-do-20-10-2023/