ХОЧЕШ, ЩОБ ТЕБЕ ПОВАЖАЛИ – ПОВАЖАЙ ІНШИХ

Дата: 27.09.2023 10:24

Фото без описуЩе з самого дитинства в кожному з нас виховували повагу: повагу до старших, до батьків, до вчителів і, врешті-решт, до самих себе. Нам повсякчас нагадували, що коли ти сам себе не поважаєш, то інші теж не будуть тебе поважати! Але, якщо це настільки широкорозповсюджений факт, чому ж ми так часто спостерігаємо прояви антиповаги у відносинах між батьками і дітьми, вчителями і учнями, знайомими, а також не рідко між звичайнісінькими перехожими – зовсім незнайомими людьми! Чому ці всім добре відомі правила знають не всі, а дотримуються їх взагалі рідкісні «екземпляри»?

На ці та інші питання шукали відповідь 15.09.2023 р. на базі Роменського районного сектору №1 з питань пробації разом з суб’єктами пробації під час проведення виховного заходу: «Любити себе – значить поважати.»

Обговорення велось жваво і цікаво для присутніх. Кожен підобліковий висловлював своє бачення і відстоював свою точку зору.

Зустріч пройшла не даремно. На запитання провідного начальника сектору  Олександра Великодного: «Що з сьогоднішньої зустрічі Ви черпнули для себе?» - один із присутніх відповів доречним прислів’ям: «З яким хлібом ти до людей, з таким і вони до тебе!».