ДО УВАГИ ЛИПОВОДОЛИНЦІВ !

Дата: 28.07.2023 10:48

Фото без описуКП ЖКГ «Липоводолинське» інформує: 31.07.2023 р. з 15:00 до  06:00 год 01.08.2023 р. – буде відсутнє водопостачання на водозаборі №1 у зв’язку з дезінфекцією водопровідної мережі та водонапірної башні.

Водозабір №1: 1-й пров. вул. Лікарняної, 2-й пров. вул. Лікарняної, 3-й пров. вул. Лікарняної, вул. Б. Хмельницького,  вул.Богуна, вул. Бойківська,1-й пров. вул. Бойківської, вул. Калнишевського, вул. Загорянка, вул. Івана Сірка, вул. Короленка, вул. Лесі Українки, вул. Незалежності, вул. Набережна, 1-й пров. Незалежності, вул. Новіченка, вул. Оболонська, 2-й пров. вул. Оболонської, вул. Покровська, 1-й пров. вул. Покровської, вул. Польова,  вул. Затишна, вул. Роменська, 1-й пров. 2-й пров., 3-й пров., 4-й пров., 5-й пров. вул. Роменської, вул. Русанівської, 1-й пров. вул. Русанівської, вул. Садова, вул. Спортивна, вул. Степова, вул. Мазепи, вул. Тиріна, вул. Троїцька, вул. Шевченка, вул. Благовіщенська, 1-й пров, 2-й пров. вул. Благовіщенської.

01.08.2023 р. з 15:00 до 06:00 год 02.08.2023 р. – буде відсутнє водопостачання на водозаборі № 4 у зв’язку з дезінфекцією водопровідної мережі та водонапірної башні.

Водозабір №4: вул. Лебединська, вул.Щепкіна, вул. 1-й Травня, вул. 8 Березня, вул. Вишнева, вул. Гоголя, вул.Сумська, вул. Грушевського, вул. Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Миру, 1-й пров. Миру, вул. Молодіжна, вул. Комарівська, вул. Онацького, вул. Полтавська, 1-й пров, 2-й пров, 3-й пров, 4-й пров вул. Полтавської.