ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ!

Дата: 25.07.2023 15:32

Фото без описуЗа повідомленням НЕК «Укренерго», з 21 липня по 6 серпня, заплановане виведення в аварійний ремонт магістральної повітряної лінії 330 кВ, у Центральному регіоні ОЕС України, для проведення відновлювальних робіт.

Через численні пошкодження електромереж і об’єктів енергетики внаслідок обстрілів російських окупантів, за вказаного ремонтного режиму у випадку додаткових аварійних відключень, можливе зниження напруги у магістральних та розподільчих мережах Північного регіону ОЕС України.

Для її відновлення та забезпечення стійкості роботи мереж регіону існує ймовірність застосування графіків аварійних відключень у Полтавській, Харківській та Сумській областях.

Просимо з розумінням ставитися до ситуації і довіряти лише перевіреним джерелам інформації!