У ГРОМАДІ СТВОРЕНА КОМАНДА "ЗДВ" ("ЗАПОБІГТИ. ДОПОМОГТИ. ВРЯТУВАТИ")

Дата: 11.05.2023 16:24

Фото без опису10 травня відбулася робоча зустріч спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади Коваленко Н.М. з представниками компетентних служб: інспектором ювенальної превенції сектору превенції Роменського РВП – Гребенюк А.С., фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському р-ні ГУДСНС України – Білоножком Ю.В., поліцейським з реагування патрульної поліції Роменського РВПГУНПУ в Сумській області – Скрипченком Ю.І., заступником начальника відділу безпечності харчових продуктів Роменського РУ Держпродспоживслужби – Любченко О.В., фельдшером з медицини невідкладних станів Л-Долинської підстанції екстреної медичної допомоги – Стрільцем Д.Г., фаховим психологом – Помазан В.М. та представником органу батьківського самоврядування – Карпенко В.В., в ході якої був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю.

Предметом Меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність Сторін  меморандуму для досягнення належної організації безпечного освітнього простору в громаді, підтримки належного рівня безпеки учасників освітнього процесу на засадах партнерства та у співпраці поліцейських, рятувальників, органів батьківського самоврядування, фахових спеціалістів, зокрема психолога та медичного працівника. Співпраця між усіма суб'єктами взаємодії з питань безпеки всіх  учасників освітнього процесу ґрунтується на твердженні "Запобігти. "Допомогти." Врятувати".

За матеріалами: https://volg-osvita.gov.ua/news/15-47-59-11-05-2023/