ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ФУНДАЦІЇ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Дата: 17.04.2023 15:24

Фото без описуДва дитячі будинки сімейного типу Липоводолинської громади - Мангліязових з села Яснопільщина та Стешенків з села Панасівка, за сприяння заступника голови Сумської ОВА Олега КОВАЛЯ та начальника служби у справах дітей Сумської ОВА Юрія КАЛІНОВСЬКОГО, отримали гуманітарну допомогу від Благодійної організації «ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ».

До складу допомоги увійшли багато корисних речей: смартфони, телевізори, велосипеди, посудомийні машини, мультиварка‑скороварка, холодильник, пральна машина та багато іншого. Загальна сума допомоги складає близько 330 тисяч гривень.

Гуманітарну допомогу від Благодійної організації «ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ» дитячі будинки сімейного типу громади отримують не вперше. Влітку 2022 року схожу допомогу отримав ДБСТ Цендрів з Панасівки.

Фундація Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ підтримує дитячі будинки сімейного типу по всій країні, де діти виховуються в справжній сімейній атмосфері.