ЗАГАРТОВАНІ ВОГНЕМ

Дата: 17.04.2023 09:42

Фото без опису17 квітня в Україні відзначається професійне свято – День працівників пожежної охорони. І це гарна нагода вкотре подякувати сміливцям без зброї, які захищають українців від наслідків надзвичайних ситуацій, приборкують вогонь, допомагають людям.

Пожежники – передовий загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. Цю професію обирають за покликом душі, свідомо, адже у вогонь насильно ніхто не піде. Рятуючи життя інших, можна загинути самому.

Тож вітаю працівників пожежної охорони з професійним святом! Дякую вам за героїзм і самовідданість, які ви миттєво проявляєте, реагуючи на екстремальні ситуації, аби врятувати життя. Ваша мужність, професіоналізм та готовність брати на себе ризики в небезпечних умовах заслуговують безмежної вдячності та поваги.

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у вашій благородній справі та миру усім нам!

Нехай кожен ваш день буде наповнений вдячністю та визнанням! Ви щоденно на своєму фронті наближаєте Перемогу.

З Днем пожежної охорони!

З повагою селищний голова Володимир ШТАНЬКО