УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 27.03.2023 09:30

Фото без описуВідповідно до  Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»,  Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Мінагрополітики від 19.09.2022 №700, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.11.2022 за  №1412/38748, Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 за №326/3619, листа Інституту рибного господарства НААН України від 08.03.2023 №94-03/23, від 16.03.2023 № 131-03/23 та науково- біологічного обгрунтування переліку меж перестовищ на рибогосподарських водних обєктах на період 2023-2025 років, розробленого та затвердженого Інститутом рибного господарства НААН України від 17.03.2023 з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області, у 2023 році вводиться  заборона здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області,  у такі терміни:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами ) з 01 квітня по 20 травня 2023 року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2023року включно;

- у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2023 року включно.

На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх транспортних засобів та моторних суден у заборонених місцях у період нересту, на перестовищах за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади.

В нерестовий період дозволяється любительський лов риби з берега гачковими знаряддями з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

За матеріалами http://rmn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/16779-uvaga-vstanovleno-vesnyano-litnyu-zaboronu-na-lov-vodnikh-bioresursiv-u-ribogospodarskikh-vodnikh-ob-ektakh