ФАО ЗАПРОШУЄ МАЛИХ ФЕРМЕРІВ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАСІННЄВОГО МАТЕРІАЛУ

Дата: 02.03.2023 14:29

Фото без описуПродовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Кожен бенефіціар отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох.

Загалом 3 000 малих фермерських господарств отримають підтримку в таких областях: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області.

Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.

У програмі можуть брати участь лише ті заявники, які зареєстровані та ведуть свою діяльність у вищезазначених, постраждалих від війни областях.

Кінцевий термін подання заявки – 10 березня 2023 року.

Контактна інформація:

• Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua

• Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО):

+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org