ДСНС І UNICEF UKRAINE ЗАПУСТИЛИ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ «БЕЗПЕКА ВДОМА ПІД ЧАС ВІЙНИ»

Дата: 23.01.2023 14:59

🔥 З початку 2023 року в Україні зафіксовано 2 710 пожеж. Значна частина з них — це побутові пожежі, спричинені неправильним використанням альтернативних засобів обігріву та освітлення.

Недостатня обізнаність в тому, як користуватися цими приладами, заподіює непоправну шкоду майну та здоров’ю українців, а часто й коштує життя!

За даними Міністерство охорони здоров'я України, тільки з листопада по грудень 2022 року встановлено 868 випадків отруєнь чадним газом, з них 215 постраждалих — діти.

☝️Інформаційна кампанія покликана підвищити обізнаність українців в правилах безпечного користування генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками у разі відсутності електроенергії та тепла.

Громадяни вже мають змогу почути на радіо, побачити в телеефірі, мережі Інтернет, а також у під’їздах будинків, ліфтах та на зовнішніх рекламних носіях.

❗️Підтримайте інформаційну кампанію — діліться дописами у соцмережах! Важливі знання з пожежної безпеки рятують життя!

Детальніше: https://bit.ly/3ZPjivj