ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.01.2023 15:50

Фото без опису16 січня під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулось засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради. На порядку денному 5 питань:

1. Про визначення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради органом реєстрації місця проживання на території Липоводолинської селищної територіальної громади.
  2. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.
  3. Про призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  4. Про внесення змін до Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Липоводолинскої селищної ради та її персонального складу.
  5. Про надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на сайті Липоводолинської селищної ради.