НЕ ПІДХОДЬ! НЕ ЧІПАЙ! НЕ ПАНІКУЙ!

Дата: 12.01.2023 16:32

Не підходь! Не чіпай! Не панікуй! «Правило трьох Не» — головний меседж навчального відеоролику, який ми створили спільно з нашими партнерами з Фонд Східна Європа.

• Саме такі прості правила є базою для мінної безпеки та збереження багатьох життів. Коротка та зрозуміла відеоінструкція наочно ілюструє, як треба і не треба діяти, якщо ви натрапили на вибуховий предмет.

• Ну, а наступним кроком, звісно, має бути повідомлення ДСНС про вашу смертоносну знахідку. Зробити це можна за номером 101 або у мобільному застосунку «Розмінування України».

• Поширюйте відео «Правило трьох НЕ» серед своїх друзів і рідних прямо зараз — адже це може убезпечити їхнє життя → https://cutt.ly/C2Giimy

📎 Відео створене за підтримки Фонду Східна Європа у співпраці з ДСНС України в межах програми «Дивись під ноги!», що фінансується DanChurchAid; та програми «Спільнодія» – за фінансування Європейського Союзу.