СЬОГОДНІ УКРАЇНА ТА СВІТ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2022 10:02

Фото без описуШановні липоводолинці!

Традиційно, 5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера.

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення. Наразі волонтери України – це так звана мобільна резервна армія України, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, та кожну людину, яка цього потребує.

У Липоводолинській громаді дуже активний волонтерський рух, до якого приєднується все більше небайдужих людей.

Щодня волонтери збирають, фасують допомогу, забезпечують наших захисників обладнанням, військовою амуніцією, ремонтують техніку, готують їжу, завантажують автомобілі, доставляють на передову спорядження, продовольство, речі, медикаменти, зібрані жителями для військовослужбовців.

Також липоводолинці надають прихисток і посильну допомогу людям, які вимушено залишили свої домівки та зупинилися у нашій громаді.

Приємно, що сьогодні усі ми згуртувалися, знайшли сили  і невтомно працюємо задля вільної і незалежної України.

Глибока вдячність вам, шановні волонтери, за милосердя, людяність, активну життєву позицію та добрі справи. Ви робите все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу.

Бажаю усім вам невичерпної енергії, наснаги, впевненості у завтрашньому дні та успіхів у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Дякуємо вам за те, що несете світло для людей навколо.

Слава Україні та її волонтерам по всьому світу!

З повагою селищний голова Володимир ШТАНЬКО