НАДАННЯ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ У РАЗІ ДОВГОТРИВАЛОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 02.12.2022 14:45

Фото без описуЧерез ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру у Сумській області, як і по всій країні, розгортається мережа «Пунктів незламності». Це місця, де за будь-яких умов завжди буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв'язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, забезпечення мам та дітей, аптечки.

У подальшому планується дообладнати ці пункти системами супутникового зв’язку Starlink. Наразі працює сайт, на якому кожен може знайти найближчий для себе «Пункт незламності» (nezlamnist.gov.ua).

Власники бізнесу, які мають можливість організувати та обладнати «Пункт незламності» для громадян, можуть заповнити анкету і подати заявку для відкриття такого пункту на вищевказаному сайті за посиланням: http://surl.li/dvaij.

Просимо суб’єктів господарювання, які мають генератори та надають життєво необхідні послуги населенню (АЗС, аптеки, продовольчі магазини, заклади громадського харчування, банки та ін.), по можливості забезпечити та надавати громадянам доступ до тепла, води, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місць для відпочинку тощо.