ЖИТЕЛЬКА СЕЛА ЯСНОПІЛЬЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 100-РІЧЧЯ

Дата: 30.11.2022 16:44

Фото без описуСьогодні, 30 листопада, 100 літній ювілей відзначила Данько Катерина Марківна, жителька села Яснопільщина.

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами. Гордяться довгожителькою у селі, шанують її мудрість і життєву витримку.

Ювілярка про своє життя може розповідати годинами. Каже, у ньому вистачало всього: і смутку, і радості. Втім, саме це додавало снаги.

Зі 100-річний ювілеєм Катерину Марківну привітали представники влади – голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, голова Липоводолинської селищної ради Володимир ШТАНЬКО, перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та староста села, завітавши до неї з квітами і подарунками.

«Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями», - зазначив очільник громади Володимир Олексійович.

Бажаємо ювілярці, щоб в її домі завжди панувала злагода. Нехай Господь дарує силу і здоров’я ще на многії літа!