ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЙМОВІРНОГО БЛЕКАУТУ: ЕКСПЕРТИ ДАЮТЬ ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Дата: 29.11.2022 16:36

Фото без опису💡Підготуйте запас води, їжі тривалого зберігання, необхідних вам ліків.

💡Подбайте про освітлювальні пристрої – ліхтарики, свічки та сірники. Розташуйте їх так, щоб легко було знайти. Зробіть запас батарейок для ліхтариків та інших пристроїв на елементах живлення. Свічки краще запалювати у глибокій металевій ємності, щоб вогонь відбивався від стінок і давав більше світла.

💡Щоб зберегти тепло у приміщенні, заклейте щілини у вікнах і балконних дверях або закрийте їх ковдрами.

💡Варто придбати дизельний або бензиновий генератор, або ж портативні та сонячні зарядні пристрої, це дозволить на певний час увімкнути електроенергію.☝️ Незамінним у критичних умовах залишається павербанк.

💡Придбайте туристичний пальник і запас балонів із пропаном, так ви зможете готувати їжу без електроплитки.

Якщо в морозильнику є вільне місце, заповніть його пляшками з водою, замерзлі пляшки довше затримають холод за відсутності електрики.

💡Якщо зв’язок вашого оператора зникне, ви можете підключатися до мережі інших операторів. Для цього зайдіть у «Налаштування», оберіть розділ «SIM-картки», «мобільні мережі» або стільниковий зв’язок, оберіть опцію «Мобільна мережа», «Підключення» або «Обрати мережу» та вимкніть автоматичний режим. На екрані з’явиться перелік доступних мереж – ви можете змінити його на одну з мереж у списку.

‼️ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ НАЙБЛИЖЧОГО "ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ" І ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ