ПЕРШИЙ ДЕНЬ: В СЕЛИЩІ ЛИПОВА ДОЛИНА ЗАПРАЦЮВАВ СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Дата: 29.11.2022 15:39

Фото без описуВід сьогодні у Липовій Долині розпочав свою роботу спортивний клуб. Першими відвідувачами клубу стали спортсмени, які раніше займалися у Дитячо-юнацькій спортивній школі.

Цього дня до спортклубу завітали народний депутат України Максим ГУЗЕНКО та його помічник Влад КОСТЕНКО, голова райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО, Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО, перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО, депутати селищної ради.

Метою відкриття спортклубу є заохочення людей всіх вікових категорій, а особливо дітей та молоді, до здорового способу життя. Адже спорт, як ніщо інше, загартовує характер, а характер формує особистість. Тож нині кожен мешканець громади та її гості будь-якої пори року та абсолютно безкоштовно можуть займатися спортом.

Знаходиться спортивний клуб за адресою:

смт Липова Долина, вул. Роменська, 10 (колишня селищна рада).

Графік роботи:

Вівторок-п’ятниця з 16.00 до 20.00 год.

Субота-неділя з 11.00 до 15.00 год.

Понеділок вихідний день

Нагадаємо, що спортивний інвентар було закуплено ще у 2021 році на суму 500 тисяч грн.

Спортивний клуб на Липоводолинщині ‒ це нове бачення розвитку культурного осередку в селищній громаді. В умовах популяризації комп'ютерних ігор та соціальних мереж поява нових спортивно-оздоровчих закладів дає надію на краще. Адже хочеться вірити, що наша козацька нація буде здоровою і спортивною. Займатися спортом та надавати перевагу здоровому способу життя зараз стало модно.

Шанси наших мешканців на здоровий спосіб життя зростають – а це вже плюс! Зробімо крок до здорового майбутнього, де сильні ми і наші діти. Молодь має обирати спорт! Почнімо заняття вже сьогодні!