ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Дата: 29.11.2022 10:41

29 листопада розпочався період передачі показів лічильників електроенергії, який триватиме до 3 грудня включно. Від своєчасних та повних розрахунків за електроенергію залежить надійність та якість електропостачання як домогосподарств, так і об’єктів критичної інфраструктури нашої області. Тому просимо вас не накопичувати боргів за спожиту електроенергію.

📌Нагадаємо! Для дистанційної передачі показів для вас працюють онлайн-сервіси:

✅️особистий кабінет споживача електроенергії "E-Svitlo": https://sm.e-svitlo.com.ua.

✅️чат-боти АТ "Сумиобленерго" у Viber, Telegram, Messenger Facebook.

❗️Винятково для передачі показів лічильників електроенергії (в два останні і три перші дні місяця) працює номер кол-центру Товариства: (0542) 659-222. За цим номером передати покази абонент зможе в автоматичному режимі, використовуючи меню самообслуговування через IVR.

✅️Для передачі показів лічильників електроенергії просимо вас за можливості користуватися онлайн-сервісами. Це допоможе розвантажити телефонні лінії кол-центру АТ "Сумиобленерго", і оператори зможуть прийняти більше дзвінків для надання роз’яснень щодо стабілізаційних відключень по області.

Обирайте найбільш зручний для вас спосіб передачі показів лічильників електроенергії: https://www.soe.com.ua/component/content/article?id=582.