ПАМ'ЯТАЄМО ГОЛОДОМОР! ЗУПИНЕМО ГЕНОЦИД!

Дата: 26.11.2022 18:55

Фото без описуВ українській історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але їх неможливо забути... Голодомор – не історична давнина, а глибока рана, яка пронизує пам’ять його очевидців та сучасне покоління.

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Ця війна знову супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; а ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою.

У селищі Липова Долина сьогодні відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника жертв Голодомору. Присутні вшанувати пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання.

Сьогодні у домівках українців на підвіконні горить запалена свічка на світлий спомин про тих, хто загинув від штучної масової трагедії минулого століття…Вогники у вікнах – це й прояв нашої віри у перемогу та готовність робити усе можливе, щоб такі трагедії не повторювалися ніколи. Вічна пам'ять невинно убієнним жертвам Голодомору – геноциду українського народу.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!