ДОПОМОГА ВПО: ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 25.11.2022 09:56

Фото без описуМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з ЮНІСЕФ забезпечують зимовим одягом дітей внутрішньо переміщених осіб. За попереднім замовленням Липоводолинської селищною радою отримано 35 комплектів.

Кожна дитина у родині переселенців віком від 2 до 14 років може отримати теплий сучасний комплект безкоштовно.  Одяг уніфікований та підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.

Для отримання комплекту мешканці Липоводолинської громади із числа ВПО, які мають діток відповідного віку можуть звертатися до відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради за адресою: смт Липова Долина, вул. Полтавська, 32.