ЦНАП ІНФОРМУЄ

Дата: 01.11.2022 15:54

Фото без описуІнформація про  надання адміністративних послуг за жовтень 2022 року

До відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  звернулося близько 770 громадян, з них:

- надано 160 консультацій,

- прийнято 1147 заяв,

- видано 922 результатів адміністративних послуг,

У тому числі за видами послуг:

- реєстраці місця проживання 288,

- зареєстровано місце проживання – 42 особи,

- знято з реєстрації місця проживання  – 29 осіб,

- видача різних видів довідок у цій сфері  (витягів про реєстрацію місця проживання та про склад осіб зареєстрованих за адресою) – 196 , довідок до нотаріусів, пенсійного фону, соціального захисту, центру зайнятості –  21.

Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану:

- зареєстровано 1 шлюб та прийнято 3 заяви на реєстрацію шлюбу в наступному місяці;

- видано 19 свідоцтв про смерть;

- 4 свідоцтва про народження дітей, із них, 3-ом хлопчикам — Дмитру, Олександру, Євгену та 1-й дівчинці - Каринці.

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - 36 (здійснено реєстрацію 2 ФОП , внесено зміно про юридичну  особу - 3, про ФОП - 3, видано витяг з ЄДР - 10 та 12 інформаційних довідок).

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – зареєстровано 547 заяв, проведено 659 реєстраційних дій.  Всього сформовано, задоволено та видано 322 витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у т.ч. реєстрація права власності - 171, реєстрація іншого речового права - 151. Відскановано за місяць близько 3200 документів.

Адміністративні послуги у сфері ДЗК - видано 97 витяги із ДЗК та 42 витягів НГО.

Соціальні послуги - сформовано та передано 113 електронних заяв та відповідних документів для призначення соціальних послуг через програму “Соціальна громада” та Інформаційно-аналітичну систему (житлові субсидії-18, соціальні допомоги-22, допомога ВПО-12, прийнято заяв від власників житла на компенсацію за розміщення ВПО-54).

Видано довідок про реєстрацію переміщених осіб  ВПО - 3, прийнято заяв на зняття з обліку ВПО - 12.

Адміністративних послуг надано через портал ДІЯ (надано допомогу суб’єктам звернення з використанням ЕЦП ) -11.

Надійшло коштів до місцевого бюджету за надані адміністративні послуги  відділом “Центр надання адміністративних послуг “ – 66 614,46 грн , а з початку року 776 068,92 грн.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — це місце, куди ми приходимо, щоб отримати послуги органів влади та місцевого самоврядування. Саме у ЦНАП надається більшість послуг, які супроводжують людину від народження і до смерті.

На території кожного з 12 старостинських округів функціонують віддалені робочі місця спеціалістів ЦНАП.