ПРОВЕДЕНО РЕЙД: «СІМ’Я І ДІТИ»

Дата: 27.10.2022 14:23

Фото без опису25.10.2022 року начальником відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи центру надання соціальних послуг Липоводолинської селищної ради, ювенальним превентом Роменського відділу поліції та поліцейським офіцером громади проведено рейд-перевірку «Сім’я і діти» на території  Русанівського, Лучанського, Панасівського та   Калінінського старостинських округів.

Під час рейду виявлено три родини, що опинилися в складних життєвих обставинах та перевірені умови проживання 8 дітей-вихованців, які виховуються та проживають у дитячому будинку сімейного типу, що функціонує в  с. Панасівка та  9 дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З вищезазначеними родинами проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення зловживання алкогольними напоями та запобігання насильства над дітьми.

За підсумками перевірки, комісійно вирішено притягнути двох батьків до адміністративної відповідальності за ухиляння від належного виконання батьківських обов’язків стосовно 4-х малолітніх дітей та одного з батьків, що зловживає алкогольними напоями та залишає двох малолітніх дітей без батьківського піклування, розглянути на засіданні комісії з питань захисту прав дитини та взяти 5-х дітей на облік служби у справах дітей, як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах.  З них: дві  родини, де батьки ухиляються від належного виконання своїх батьківських обов’язків та одна родина, в якій мати зловживає алкогольними напоями.

За матеріалами відділу "Служба у справах дітей" Липоводолинської селищної ради