У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ

Дата: 26.10.2022 09:45

Фото без описуУ Липоводолинській селищній територіальній громаді розпочав роботу поліцейський офіцер громади. Територію 12 старостинських округів та селища Липова Долина обслуговуватиме поліцейський офіцер громади сектору превенції Роменського РВП ГУНП в Сумській області капітан поліції Юрій ЛОГВА.

Як вже повідомлялось, Липоводолинська громада стала учасником проекту «Поліцейський офіцер громади» Національної поліції України. Зокрема, на органи місцевого самоврядування було покладено створення поліцейської станції і належних умов для роботи.

Призначений Нацполіцією правоохоронець пройшов відбір на посаду шляхом участі в конкурсі, згодом – поглиблений курс підготовки та стажування. Поліцейський офіцер постійно знаходитиметься на території громади. До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія і запобігання вчиненню правопорушень та превентивна робота (згідно Наказу МВС України № 650).

Переконані, що взаємодія поліції і громади сприятиме створенню безпечного простору, в якому кожен мешканець почуватиме себе комфортно і захищено.

Контактний телефон поліцейського офіцера  Липоводолинської селищної територіальної громади:

(096) 005 59 30 – ЛОГВА Юрій Володимирович.