ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ ГРОМАДЯН МАКСИМАЛЬНО ЗНИЗИТИ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ

Дата: 11.10.2022 10:13

Шановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади! Вчора, 10.10.2022 року, ворог здійснив масований ракетний обстріл всієї енергосистеми України. Ремонтні бригади активно відновлюють електропостачання споживачів у всіх регіонах. В багатьох містах, які були знеструмлені внаслідок обстрілів, вже повернено електропостачання.

Зараз ми повинні всі об’єднатись для того, щоб дати можливість нашій енергосистемі пройти цей важкий період.

Інформуємо про можливі короткострокові, до декількох годин, обмеження постачання електроенергії на території нашої громади. Так звані віялові відключення будуть застосовуватися тоді, коли зростатиме навантаження на електромережу.

Тож просимо всіх громадян максимально обмежити використання всіх побутових електроприладів, зокрема, пральних машин, прасок, пилососів, котлів, електропідлог, електрообігрівачів та інших пристроїв, що споживають багато електроенергії щоб дати можливість нашим енергетикам повернути стабільність нашої енергосистеми та мінімізувати відключення електроенергії.

Також сьогодні мають завершитися роботи по відновленню вуличного освітлення в населених пунктах Липоводолинської селищної територіальної громади.

У разі виникнення питань, залишайте свої повідомлення на офіційній сторінці Липоводолинської селищної ради у facebook.

Дякуємо за розуміння! Разом до перемоги!