ВІДСЬОГОДНІ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО МАСКОВИЙ РЕЖИМ

Дата: 07.10.2022 09:26
Кількість переглядів: 125

Вчора, 6 жовтня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання про стан епідеміологічної ситуації в області та заходи щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За її результатами, з п’ятниці, 7 жовтня, по всій території Сумської області вводиться масковий режим через підвищену захворюваність на коронавірус.

За інформацією КНП «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 6.10.2022 року під наглядом лікарів перебуває 35 хворих на COVID-19, в тому числі 3 дітей, хворих з підозрою на COVID-19 – 21. Вакциновано І дозою – 5401 житель громади, ІІ дозою – 5385, І бустерною дозою – 1124, ІІ бустерною дозою – 12. Протягом цього тижня проведено 126 вакцинацій. Сьогодні планується отримання з обласного складу 320 доз вакцини Коронавак, 324 доз Комірнаті (на бустерну вакцінацію) та 120 доз Комірнаті (на першу і другу вакцинації).

Шановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Просимо Вас максимально дотримуватися протиепідемічних заходів. Використовуйте маски, використовуйте антисептики для того, щоб убезпечити себе і своїх рідних і близьких від захворюваності!

Вакцинуватися, аби захиститися від коронавірусної інфекції!