ВОЛОДИМИР ШТАНЬКО: "ВИ ДАЛИ КОЖНІЙ ДИТИНІ НАЙВАЖЛИВІШЕ - ЩАСТЯ МАТИ РОДИНУ"

Дата: 30.09.2022 15:40

Фото без описуУ рамках відзначення Дня усиновлення, 30 вересня 2022 року, делегація в складі голови Липоводолинської селищної ради Володимира ШТАНЬКА,  першого заступника голови Ольги ХИЖНЯК та начальника відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради Людмили КОСТЯН відвідали та привітали зі святом батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу в с. Яснопільщина Мангліязова Миколу Алланазаровича та Мангліязову Фірюзу Альфредівну, які є також і усиновителями їх найменшого вихованця.

Родина була  відзначена грамотою голови Липоводолинської селищної ради за небайдуже ставлення до дітей, залишених без батьківського піклування, людяність, доброту та сердечність з нагоди Дня усиновлення. Також родина отримала продуктовий набір і солодощі для діток.