ТРАДИЦІЙНО, В ПЕРШУ НЕДІЛЮ ЖОВТНЯ, УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 30.09.2022 10:30

Шановні працівники освіти! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!  Якою б мовою не звучало слово «педагог», скрізь воно вимовляється з великою пошаною і повагою.

В світі є багато важливих професій, але від професії педагога залежить майбутнє країни, бо саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити рідну землю. Вихователь, вчитель, на рівні з батьками, закладають у дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше життя.

Тож, бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів саме важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Напередодні свята хочу подякувати вам, шановні освітяни, за те, що ви даруєте тепло ваших сердець нашим дітям, за те, що сієте в їх душах зерно прекрасного, доброго, вічного.

Бажаю вам, дорогі вчителі, дошкільники, працівники та ветерани освітньої галузі   відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Селищний голова                                    Володимир ШТАНЬКО