30 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2022 08:39

Фото без описуВже традиційно в останній день вересня в Україні відзначається День усиновлення. Щиро вітаю всіх причетних до цього свята!

Батьки – це опора, надія і захист дитини, а ще надійні поводирі малечі в доросле життя. Мамою і татом можна стати не тільки народивши власну дитину, а -  усиновивши її. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, це можливість відкрити своє сердце маленькій людині, дати їй родину, дім, підтримку, а натомість отримати щасливу посмішку, радість і тепло.

В цей день я щиро вітаю тих синочків і донечок, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, вітаю усіх усиновлювачів, які відчули радість батьківства й материнства даруючи свою любов дітям. Я, також, дякую усім прийомним батькам і батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, які щодня безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів у своїх родинах, зціляють стражденні дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні, виховують достойних громадяням Української держави.

Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ, заради Ваших дітей, примножується з кожним днем. Бажаю вам перемоги і миру!

З повагою

Селищний голова                                                                           Володимир ШТАНЬКО