МАЙЖЕ 300 КМ ОПІШНЯНИН ПЛАНУЄ ПОДОЛАТИ НА ВЕЛОСИПЕДІ ЗА 5 ДНІВ

Дата: 10.09.2022 12:53

Фото без опису8 серпня свій велопробіг на підтримку Збройних Сил України розпочав 63-річний житель смт Опішня (Полтавська область) Олександр КАНІБОЛОЦЬКИЙ.

Виїхавши близько п’ятої години ранку з рідного селища, вже по-обіді сивочолий велосипедист дістався Липової Долини. Олександр Миколайович розповів, що таким чином прагне підтримати Збройні Сили України. Маршрут Опішня – Зіньків – Гадяч - Липова Долина – Ромни – Конотоп – Батурин, який погоджено виконавчим комітетом Зіньківської міської ради, він планує подолати за 5 днів (з 8 по 12 вересня).

Це вже не перший такий благодійний велопробіг за період війни здійснює Олександр КАНІБОЛОЦЬКИЙ. Тож бажаємо сивочолому опішнянину здоров’я, наснаги та легкого подолання маршруту в майже 300 км.