ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДТРИМКА СІМЕЙ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 30.08.2022 08:52

Фото без описуСім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги та підтримки, постійно перебувають під наглядом відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради.

Так, станом на сьогодні, на обліку служби у справах дітей перебуває 38 дітей вищезазначеної категорії, які проживають в 17 сім’ях. Під час профілактичної роботи з цими сім’ями, в період воєнного стану, виникає гостра проблема у наданні гуманітарної допомоги.

За сприяння Гуманітарного штабу Липоводолинської селищної ради та підтримки Гуманітарного штабу при Роменській районній військовій адміністрації протягом серпень 2022 року відділом «Служба у справах дітей» передано гуманітарну допомогу 26 сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітним родинам, родинам з новонародженими малятами, що перебувають на обліку служби у справах дітей та внутрішньо-переміщеним особам, в родинах яких є діти. Ця допомога була надана у вигляді одягу, взуття, іграшок, постільної білизни, рушників, підгузок, дитячого харчування та солодощів.

За матеріалами відділу "Служба у справах дітей" Липоводолинської селищної ради