З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2022 09:36

Фото без описуШановна Липоводолинська громадо!
Щиро вітаю всіх зі святом Днем незалежності!
Сьогодні найважливіше свято нашої країни.  31 рік незалежності України стали для українців випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність, патріотичність. Наша країна проходить довгий та тернистий шлях змін і реформ за для кращого майбутнього. За ці роки ми довели, що своєю працелюбністю та розумом у змозі поліпшити життя у власній державі, громаді, домі. Але вже цілих шість місяців мусимо ціною тисяч життів  українців боронити нашу землю, наших дітей, майбутнє нашої Батьківщини, і в решті решт незалежність, вистраждану поколіннями українців. Хоча сьогоднішнє державне свято українці відзначають під звуки сирен, зі зброєю в руках, а багато  хто далеко від свого дому, я вірю, що нас і нашу Україну чекає мирне безхмарне майбутне. І ми як громада, як свідомі українці зробимо все, щоб цей день настав швидше, свідомо з почуттям патріотизму, працюючи на благо громади та Батьківщини. Велика шана і подяка нашим воїнам-захисникам, які боронять нас від підступних нападів ворога, аби ми з вами знову могли побачити схід сонця, прокинутись у своїх ліжках, низький вам уклін. В цей День незалежності бажаю всім українця і жителям Липоводолинської громади вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати історію, пам’ятати тих, хто героїчно віддав життя за Україну та її незалежність.

Зі святом! Будьте обачними та обережними цими днями! Слава Україні, Слава її Героям!

З повагою селищний голова Володимир ШТАНЬКО